Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookies). Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Możesz określić warunki obsługi tych plików w Twojej przeglądarce.
agroturystyka, noclegi, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, wczasy, turystyka
 
Hotele, agroturystyka, pensjonaty, kwatery prywatne - liczba obiektów w bazie wakacyjny.com: 1151 |   + DODAJ OBIEKT   |   POMOC 
  noclegi, agroturystyka, turystyka Panel użytkownika
   
noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka
  noclegi, agroturystyka, turystyka Menu
   
   
   
   
   
   

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Reklama
 

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Sonda
Na co zwracasz największą uwagę wybierając ofertę turystyczną?
  na cenę
  na organizatora
  na standard obiektu
  na oferowane udogodnienia
  na opinie innych

zobacz wyniki
 

noclegi, agroturystyka, turystyka
 
 
 
  Paralotniarstwo
 

Paralotniarstwo jest jednym z najtańszych i najłatwiej dostępnych sportów powietrznych. Tym samym jest to najszybciej rozwijająca się w ostatnich latach dyscyplina sportowa. Idea paralotniarstwa powstała w końcu lat czterdziestych w Stanach Zjednoczonych. Realizacji doczekała się jednak dopiero na początku lat osiemdziesiątych w krajach europejskich.

Naukę tej dyscypliny należy zawsze rozpocząć pod okiem profesjonalnego instruktora. Najlepszym rozwiązaniem dla laików są kursy w szkołach paralotniowych, których w Polsce jest naprawdę wiele. Należy pamiętać, że kurs może rozpocząć osoba pełnoletnia. Od osób młodszych wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. Badania lekarskie nie są wymagane - uczestnik kursu składa oświadczenie o stanie zdrowia lub przedstawia aktualne prawo jazdy.

Najpopularniejszym miejscem do latania w kraju są okolice Szczyrku, Żywca i Zakopanego. Dla początkujących zalecane są niewysokie zbocza z dużym miejscem do startu i lądowania.  

noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
engine by: P3.pl | Design by prochera.com | Generated in: [No JavaScript support]

-


| Home | Home | Home | Home | Home