Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookies). Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Możesz określić warunki obsługi tych plików w Twojej przeglądarce.
agroturystyka, noclegi, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, wczasy, turystyka
 
Hotele, agroturystyka, pensjonaty, kwatery prywatne - liczba obiektów w bazie wakacyjny.com: 1151 |   + DODAJ OBIEKT   |   POMOC 
  noclegi, agroturystyka, turystyka Panel użytkownika
   
noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka
  noclegi, agroturystyka, turystyka Menu
   
   
   
   
   
   

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Reklama
 

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Sonda
Na co zwracasz największą uwagę wybierając ofertę turystyczną?
  na cenę
  na organizatora
  na standard obiektu
  na oferowane udogodnienia
  na opinie innych

zobacz wyniki
 

noclegi, agroturystyka, turystyka
 
 
 
  12 maja 2013r. - Dzień Otwarty w Mazurolandii
2013-05-09
 
Już w najbliższą niedzielę 12. maja Mazurolandia (http://wakacyjny.com/wizytowka-1488.html)- mazurski park atrakcji, położony w Gierłoży k. Kętrzyna, zaprasza na Dzień Otwarty. Tego dnia wszyscy goście będą mogli bezpłatnie zwiedzić miejsce, które łączy świetną zabawę z poznawaniem zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego.

Już w najbliższą niedzielę 12. maja Mazurolandia - mazurski park atrakcji, położony w Gierłoży k. Kętrzyna, zaprasza na Dzień Otwarty. Tego dnia wszyscy goście będą mogli bezpłatnie zwiedzić miejsce, które łączy świetną zabawę z poznawaniem zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego.
Podczas Dnia Otwartego będzie można skorzystać z ciekawych atrakcji i miło spędzić czas na łonie natury. W Parku Miniatur Warmii i Mazur zobaczymy miniatury najpiękniejszych zabytków regionu, m.in.: zamek w Malborku, bazylika w Świętej Lipce, pałac w Drogoszach. Kulturę regionu poznamy w skansenie ludowym w postaci naturalnej wielkości chat: warmińskiej i mazurskiej.

Park Militariów zaprezentuje m.in. stroje historyczne, eksponaty z okresu II wojny światowej, pojazdy militarne oraz unikatową makietę Wilczego Szańca o pow. 40 m kw. Na strzelnicy militarnej ASG będzie można postrzelać z replik broni historycznej.

Te i wiele innych atrakcji można bezpłatnie zwiedzać i korzystać w niedzielę 12. maja w godzinach 9.00-18.00.


noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
engine by: P3.pl | Design by prochera.com | Generated in: [No JavaScript support]

-


| Home | Home | Home | Home | Home