Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookies). Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Możesz określić warunki obsługi tych plików w Twojej przeglądarce.
agroturystyka, noclegi, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, wczasy, turystyka
 
Hotele, agroturystyka, pensjonaty, kwatery prywatne - liczba obiektów w bazie wakacyjny.com: 1151 |   + DODAJ OBIEKT   |   POMOC 
  noclegi, agroturystyka, turystyka Panel użytkownika
   
noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka
  noclegi, agroturystyka, turystyka Menu
   
   
   
   
   
   

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Reklama
 

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Sonda
Na co zwracasz największą uwagę wybierając ofertę turystyczną?
  na cenę
  na organizatora
  na standard obiektu
  na oferowane udogodnienia
  na opinie innych

zobacz wyniki
 

noclegi, agroturystyka, turystyka
 
 
 
  Nowe połączenia lotnicze z Wrocławia
2012-02-22
 
Nowe loty do Poznania, Łodzi i Krakowa oraz dodatkowe połączenia do Warszawy i Gdańska. Wrocławskie lotnisko będzie miało nowe krajowe połączenia, bo siatkę polskich lotów zamierza uruchomić OLT Express.

Jak dowiadujemy się z Newsletter//Port Lotniczy Copernicus Wrocław - nr60/luty2012 Polskie linie, które do tej pory znane były jako OLT Jetair, zamierzają uruchomić kilkanaście nowych połączeń, które połączą ze sobą 9 polskich miast. W siatce lotów przewoźnika znalazł się również Wrocław, który ma otrzymać aż 5 kierunków - Warszawę, Gdańsk, Poznań, Łódź i Kraków. - Siatka krajowych połączeń byłaby dla wielu osób rozwiązaniem problemów komunikacyjnych i umożliwiłaby błyskawiczne podróże pomiędzy największymi miastami. Zwłaszcza, że przewoźnik zapowiada atrakcyjne promocje cenowe - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Ceny biletów, które już są dostępne w sprzedaży, zaczynają się od 99 złotych. Przewoźnik zapowiada, że ta cena będzie dotyczyć połowy miejsc w pierwszym roku działalności linii.Siatka regionalnych połączeń ma zostać uruchomiona przez OLT Express w kwietniu. Trasy będą obsługiwane przez samoloty typu ATR 42 oraz Airbusy A320/319. Linie, oprócz 5 tras z Wrocławia, zamierzają obsługiwać 7 tras z Gdańska, 6 z Poznania, 4 z Warszawy, 3 z Krakowa i Szczecina, 2 z Łodzi i 1 z Rzeszowa.


noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
engine by: P3.pl | Design by prochera.com | Generated in: [No JavaScript support]

-


| Home | Home | Home | Home | Home